Menší grafika

Photoshop logo

22. prosince 2013 v 15:29 | Emilliana

Logo Photoshopu xD

KLIK CELÝ ČLÁNEK

Twitter ikonka

22. prosince 2013 v 12:55 | Emilliana

Ahojte :)

promluvám k vám ze záhrobí... xD No nic, mám se celkem dobře a tak jsem udělala ikonku twitteru. Kdo by chtěl návod tak napište do komentárů, abych ten návod nedělala zbytečně a nikomu.
!!! Vytvořeno ve Photoshopu CS5, jak něco podobného vytvořit např. v Gimpu nebo ve photofiltru, to fakt netuším !!!

Menší grafika k úvodu :)

4. prosince 2013 v 19:08 | Emilliana

Ahoj ahoj !!! :)

tak na chvli jsem se stavila...no, jako bych neříkala, že ty dessy nebudou rychle, že já se na to vykašlu a pak se k tomu vátím...:D no, taky za to mohla škola :( Ale zde je menší grafika k úvodu rubriky Menš grafika :DDDDD
Doufám že se líbí a mějte se :) Nejspíš tu asi zase dlouho nebudu...

A VARUJI VÁS!!! jsou trochu podivné...:DDDDD
Začnu tím nejstarším, který už jsem nejspíš někdy někam dávala....ale je to jeho druhá verze :)


Dál tu je Lucy Hale!! ^^

A zde uz konecne...:DDD Nina Dobrev a Katherine Pierce (Nina Dobrevová)! XD
Katherine je blbě ořízlá, příště si to asi všechno budu řezat sama...:D
Nina:
Katherine (Nina xD):

Úvod do "menší grafiky".

14. září 2013 v 18:55 | Emilliana

Jistě jste si všimli,

že přibyla new rubrika - Menší grafika -, tímto článkem bych chtěla říct, že bych si chtěla vyzkoušet udělat oddělovač....no, víte, v budoucnu bych chtěla být grafička...:DDDD tak jsem se rozhodla, že nějaké ty oddělovače pozkouším....ale bude lepší, když budu mít PS (Adobe PhotoShop)....např. CS2 který jsem našla ke stažení na jednom blogu....ale musela bych mít víc místa v PC...=,= :D Pak bych možná i mohla dělat hezčí dessigny, oddělovače apod... Kdysi už jsem PS měla, tuším že CS4, ale něco se dělalo s PC a bylo to uložené v disku C, takže se to vymazalo a já neměla ani tu instalaci uloženou =,= Taky bych chtěla stáhnout Adobe After Effects, který má moje sestra....Ale zatím jsem se k tomu nedohrabala...a taky to místo mi dělá problémy.... No, tak to byla novinka a zároveň "úvod" do menší grafiky....A ještě bych si chtěla udělat takové INTRO do videí o alícii...no, ale ještě nemám vůbec žádnou představu, jak by to mohlo vypadat....

Doufám že si užijete víkend, my teda se školou jedeme na výlet :)) :DD Na 3 dny...:D Pondělí, úterý, středa...:D A taky doufám, že se vám chtělo do školy!! :D Mně osobně se nechtělo učit, ale do školy jsem se těšila :)))
tak se mějte, a jestli chcete, tak si vemte ten dess Alicia!!! piplala jsem se s ním 1 a půl hodiny...né-li víc...a jsem docela spokojená :))) tak se mějte....:))
 
 

Reklama