Úvod do "menší grafiky".

14. září 2013 v 18:55 | Emilliana |  Menší grafika

Jistě jste si všimli,

že přibyla new rubrika - Menší grafika -, tímto článkem bych chtěla říct, že bych si chtěla vyzkoušet udělat oddělovač....no, víte, v budoucnu bych chtěla být grafička...:DDDD tak jsem se rozhodla, že nějaké ty oddělovače pozkouším....ale bude lepší, když budu mít PS (Adobe PhotoShop)....např. CS2 který jsem našla ke stažení na jednom blogu....ale musela bych mít víc místa v PC...=,= :D Pak bych možná i mohla dělat hezčí dessigny, oddělovače apod... Kdysi už jsem PS měla, tuším že CS4, ale něco se dělalo s PC a bylo to uložené v disku C, takže se to vymazalo a já neměla ani tu instalaci uloženou =,= Taky bych chtěla stáhnout Adobe After Effects, který má moje sestra....Ale zatím jsem se k tomu nedohrabala...a taky to místo mi dělá problémy.... No, tak to byla novinka a zároveň "úvod" do menší grafiky....A ještě bych si chtěla udělat takové INTRO do videí o alícii...no, ale ještě nemám vůbec žádnou představu, jak by to mohlo vypadat....

Doufám že si užijete víkend, my teda se školou jedeme na výlet :)) :DD Na 3 dny...:D Pondělí, úterý, středa...:D A taky doufám, že se vám chtělo do školy!! :D Mně osobně se nechtělo učit, ale do školy jsem se těšila :)))
tak se mějte, a jestli chcete, tak si vemte ten dess Alicia!!! piplala jsem se s ním 1 a půl hodiny...né-li víc...a jsem docela spokojená :))) tak se mějte....:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama