Září 2013

Adobe Photoshop CS5 instalace krok za krokem....By Tyna*

18. září 2013 v 17:45 Tutorials


Takže na této !BOŽÍ! stránce ---> http://graphica.blog.cz jsem našla návod, jak nainstalovat APS CS5 (adobe photoshop), tak doufám že ten, kdo by chtěl APS CS5 si ho podle návodu od Tyny* nainstaluje :)))

Zdroj:
Takže jsem se rozhodla udělat návod na instalaci PS CS5, protože ta CS3 už není tak aktuální, nejdřív jsem měla oba dva a teď už jen CS5 :) tak jdeme na to!
upozorňuji, že je potřeba WinRar (je tam i návod jak s ním pracovat!)
1. Stáhněte si soubor.
2. Potom ho rozklikněte, objeví se vám tabulka. Extrahujte např. na plochu.
3. Teď spusťte (červený) soubor setup.
4. Dejte příjímám
5. V dalším kroku nezadávejte sériové číslo, zvolte si možnost zkušební verze a zvolte český jazyk
6. Další krok přeskočte, pokud se sám nepřeskočí jako mně :D
7. Protože já už PS mám, tak ho musím přeinstalovat, u vás tento krok bude vypadat jinak, ale zvolte si místo, kam si PS nainstalujete, vhodné místo je to, kde máte všechny programy. (C:\Program Files)
8. Počkáme, až se nainstaluje :)
9. A dokončit.

10. Photoshop sice už máte, ale jen zkušební verzi, co s tím? Musíte ho CRACKNOUT.
11. Crack si stáhněte TADY a rozbalte ho na plochu třeba, potom z jedné ze složek (32Bit a 64Bit) zkopírujte nebo vyjměte soubor amtlib.dll. Pokud vám crack ze složky 32Bit nebude fungovat, zkuste ten ze složky 64Bit.
12. Soubor vložte do složky kde máte naistalovaný Photoshop, což je asi C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5

13. Musí se vás to zeptat pokud chcete nahradit nějaký starý soubor tím, co tam chcete vložit, pokud se vás to nezeptá, máte to pravděpodobně špatně! Musíte zvolit možnost NAHRADIT SOUBOR! a mělo by to fungovat!
14. Teď ještě ta čeština, stáhneme si ji TADY
15. Zvolte možnost vpravo (mám času dost :), protože ten druhý odkaz je placený)
16. Tak teď si češtinu rozbalíme např. na plochu (soubor cz_CZ)
17. Potom soubor vyjmeme (Ctrl+X) a vložíme ho sem C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5\Locales
18. Teď si otevřete Photoshop, a dejte Edit > Preferences > General > Interface > UI Language (vyberte Czech)
19. Zavřete a znovu otevřete Photoshop a je HOTOVO! :)
20. A je to, máme fungující PS česky! Doufám, že jsem vám pomohla :))

Zdroj:

Úvod do "menší grafiky".

14. září 2013 v 18:55 | Emilliana |  Menší grafika

Jistě jste si všimli,

že přibyla new rubrika - Menší grafika -, tímto článkem bych chtěla říct, že bych si chtěla vyzkoušet udělat oddělovač....no, víte, v budoucnu bych chtěla být grafička...:DDDD tak jsem se rozhodla, že nějaké ty oddělovače pozkouším....ale bude lepší, když budu mít PS (Adobe PhotoShop)....např. CS2 který jsem našla ke stažení na jednom blogu....ale musela bych mít víc místa v PC...=,= :D Pak bych možná i mohla dělat hezčí dessigny, oddělovače apod... Kdysi už jsem PS měla, tuším že CS4, ale něco se dělalo s PC a bylo to uložené v disku C, takže se to vymazalo a já neměla ani tu instalaci uloženou =,= Taky bych chtěla stáhnout Adobe After Effects, který má moje sestra....Ale zatím jsem se k tomu nedohrabala...a taky to místo mi dělá problémy.... No, tak to byla novinka a zároveň "úvod" do menší grafiky....A ještě bych si chtěla udělat takové INTRO do videí o alícii...no, ale ještě nemám vůbec žádnou představu, jak by to mohlo vypadat....

Doufám že si užijete víkend, my teda se školou jedeme na výlet :)) :DD Na 3 dny...:D Pondělí, úterý, středa...:D A taky doufám, že se vám chtělo do školy!! :D Mně osobně se nechtělo učit, ale do školy jsem se těšila :)))
tak se mějte, a jestli chcete, tak si vemte ten dess Alicia!!! piplala jsem se s ním 1 a půl hodiny...né-li víc...a jsem docela spokojená :))) tak se mějte....:))

A je to tu !! :)

14. září 2013 v 18:37 | Emilliana |  Free dessy - Games

Tady to máme! ;)

Je tu slíbený dess, Alicia Online By: Emilliana (me) :DDD Doufám, že se vám líbí :))) A mimochodem abych nezapomněla...je FREE :DD a kdybyste si ho někdo vazli, tak prosím písněte do komentíků abych se mohla podívat jak vypadá :)) :D -

Barva : Pozadí: #D2D200
Vnitřní: #CC996E
Doba tvorby: 1 a půl hodiny, +, -
Spokojenost : 83%
Rozliško : 1280x800
Menu -
šířka : 800Ahojte

14. září 2013 v 15:04 | *Car* |  Novinky ;)

Ahojte,

Tak, není to, jak jsem říkala? Moc toho namluvím a prd udělám...:D ale už jsem se konečně dohrabala kt omu, abych si našla obrázky z alicie na dess, kdybych je nenašla tak hold budu muset nějaké udělat :DD Tak se zase mějte, hezký víkend :) :D